| Reserve Price | RM 330,000.00 |
|---|---|
| Loan Installment | RM /month
[How's this calculated?] |
| Build Up | 676 sq.ft (Approx. RM 488 psf) |
| Address |
[Unit No.], 24th Floor, Tower A, Residensi Mutiara Bali, Kota Syahbandar, 75200, Melaka
View Full Address |
| State | Melaka |
| Property Type | Apartment/Condo/SOHO |
| No. of Bedrooms | 1 |
| Type of Auction | Online Bidding only |
|---|---|
| Plaintiff / Assignee | Malayan Banking Berhad |
| Deposit | 10% |
| Defendant / Assignor | [Defendant / Assignor] |
| Auction Date | 25-May-2026 |
| Auction Time | 4:30 PM |
| Auction Venue | multibidauctions.com |
| Property Viewed | 33 Views |
| DOWNLOAD HERE |