| Reserve Price | RM 189,000.00 |
|---|---|
| Loan Installment | RM /month
[How's this calculated?] |
| Build Up | 800 sq.ft (Approx. RM 236 psf) |
| Address |
[Unit No.], Block E, Flora Damansara, No. 1, Jalan PJU 8/9, Bandar Damansara Perdana, 47820 Petaling Jaya, Selangor
View Full Address |
| State | Selangor |
| Tenure | Leasehold |
| Property Type | Shop/Shop Office/Retail Space/Office |
| Type of Auction | Online Bidding only |
|---|---|
| Plaintiff / Assignee | Malayan Banking Berhad |
| Deposit | 10% |
| Defendant / Assignor | [Defendant / Assignor] |
| Auction Date | 25-May-2026 |
| Auction Time | 11:29 AM |
| Auction Venue | www.best2bid.com |
| Property Viewed | 9 Views |
| DOWNLOAD HERE |